Finansowanie Magni

Ładowarki obrotowe teleskopowe Magni można nabyć w atrakcyjnych warunkach finansowania. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Marcin Miller - Magni Polska
Marcin Miller
+48 532 109 802
@ info@magnith.pl

 

lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Dodatkowe informacje (co mamy dodatkowo ująć w ofercie?)

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Podaję dane osobowe świadomie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i Cookies (https://www.magnith.pl/polityka-cookies/), w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o prawie ich poprawienia.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Riwal Poland Sp z o.o.

  Ładowarki teleskopowe i obrotowe Magni to doskonałe maszyny dla wymagających. W standardzie wyposażone są w klimatyzację i filtr cząstek stałych dla lepszego komfortu pracy operatora. Niewątpliwym atutem tych maszyn jest kabina o specjalnej konstrukcji z przeszklonym dachem, co znacznie poprawia widoczność, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa. Przegląd wszystkich funkcji maszyn jest dostępny na nowoczesnym wyświetlaczu, który w najnowszych modelach ładowarek Magni ma rozmiar nawet 12 cali. Dostępne w promocyjnym finansowaniu ładowarki obrotowe Magni zapewniają wysokość podnoszenia do 51 metrów, a maksymalny udźwig wybranych modeli sięga 13 ton.

  Sprawdź dostępne modele ładowarek obrotowych i ładowarek teleskopowych Magni