Innowacyjne i nowoczesne ładowarki teleskopowe

Innowacyjne i nowoczesne ładowarki teleskopoweŁadowarki teleskopowe Magni zapewniają znakomity stosunek jakości do ceny. Te innowacyjne maszyny cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość i staranność wykonania w każdym detalu. Do ich walorów zaliczają się także kompaktowe wymiary, lepsze od konkurencji parametry podnoszenia i udźwigu i wysoka bezawaryjność oznaczająca oszczędność kosztów serwisowania i napraw.

Dzięki zróżnicowanemu osprzętowi urządzenie może służyć zarówno jak wygodny podnośnik koszowy, żuraw i podnośnik teleskopowy, a nawet spychacz i koparka. Tradycyjne ładowarki znacznie ustępują nowoczesnym ładowarkom Magni pod względem wszechstronności zastosowania.

Produkty włoskiej firmy Magni cechuje doskonała zwrotność. Oznacza to łatwą pracę nawet w trudnym terenie, jak również wewnątrz hal produkcyjnych i magazynowych. Wygodę pracy operatora zapewnia nowoczesna, przeszkolona kabina wygłuszająca dochodzące z zewnątrz hałasy oraz nie przepuszczająca pyłów. Należy wspomnieć też o komfortowym sterowaniu przy pomocy intuicyjnego panelu. Maszyny Magni posiadają monitoring przemieszczanych ładunków oraz szereg bardzo praktycznych czujników, w tym wykrywania osprzętu. Całość gwarantuje nie tylko wygodną, ale też bardzo wydajną i bezpieczną dla operatora i osób postronnych pracę.

Nasi doradcy są otwarci na wszelkie pytania i sugestie klientów. W zależności od zróżnicowanych potrzeb każdej firmy doradzą wybór modelu o optymalnych parametrach i osprzętu, który najlepiej poradzi sobie przed stawianymi przed nim zadaniami. Współpraca nie kończy się na zakupie ładowarek, ale  może trwać przez cały okres ich eksploatacji. Firma zapewnia usługi serwisowe na najwyższym poziomie, w tym stały dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Ponadto na uwagę zasługuje profesjonalna oferta szkoleniowa dla operatorów. Klienci i ich pracownicy zdobywają w ten sposób praktyczne umiejętności niezbędne podczas pracy z maszynami Magni.

Nowoczesne ładowarki teleskopowe Manitou to maszyny dla wymagających. Nie trzeba już wybierać między wygodą i wydajnością pracy a korzystną ceną.