Ładowarka obrotowa Magni 5.21SH u nowego właściciela

Ładowarka Magni 5.21SH u nowego właściciela

Firma Wenmont Poland Sp. z o.o. Sp.k. w 2019 r. stała sie właścicielem ładowarki obrotowej Magni RTH 5.21SH.

Firma ma siedzibę w województwie opolskim, a specjalizuje się w montażu i demontażu konstrukcji stalowych oraz świadczy usługi spawalnicze, ślusarskie i związane z produkcją obróbek blacharskich przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. Działa w Polsce, ale także na rynku niemieckim.

Większość prac realizowanych w ramach kontraktów firmy Wenmont wymaga zastosowania specjalistycznych niezawodnych maszyn przeznaczonych do pracy na wysokości. Dlatego w 2018 roku zapadła decyzja o zakupie ładowarki obrotowej, a finalnie właściciele przedsiębiorstwa zdecydowali sie na Magni RTH 5.21SH.

Sprzedaż Magni RTH 5.21SH

Do ładowarek obrotowych Magni można podpiąć:

  • widły
  • platformę roboczą
  • wciągarkę
  • żurawik
  • hak
  • osprzęt specjalny – zaciski do opon, do pielęgnacji drzew

Pan Adrian, jeden ze wspólników argumentuje: „Dlaczego zdecydowałem się na zakup MAGNI? Oprócz parametrów samej maszyny na moją decyzję duży wpływ miała dostępność serwisu. Riwal posiada w Polsce 9 oddziałów i mobilnych mechaników, którzy w razie potrzeby przyjeżdżają do klienta. Nie ukrywam, że zasięgałem także opinii na rynku i ładowarki MAGNI miały dobre rekomendacje. Duże znaczenie ma dla mnie także szeroka gama osprzętu z portfolio producenta i możliwość stosowania go zamiennie, niezależnie od posiadanej maszyny”.

Ładowarka obrotowa Magni 5.21SH u nowego właściciela
Ładowarka obrotowa Magni RTH 5.21SH

Oferta ładowarek MAGNI obejmuje ładowarki obrotowe o maksymalnym udźwigu nawet 13 ton oraz wysokości podnoszenia do 45,64 m. Pełna oferta produktów znajduje się tutaj.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Forum budowlanym 2/2020 tutaj