Ładowarki teleskopowe obrotowe

Ładowarki teleskopowe obrotoweZa wyborem nowoczesnych maszyn Magni przemawia co najmniej kilka zasadniczych argumentów. Są to innowacyjne maszyny o wszechstronnym zastosowaniu. Wszechstronność ta jest gwarantowana nie tylko przez wielość dostępnych modeli i ich parametry techniczne, ale także przez odpowiedni osprzęt przeznaczony do różnych zadań. Osprzęt obejmuje wysięgniki-żurawie, wysięgniki-żurawie wyposażone w hak lub wciągarkę, chwytaki oraz pomosty robocze, w tym nadbudowane.

Ładowarki teleskopowe są maszynami, które z łatwością radzą sobie nawet w trudnym terenie. Specjalne ogumienie i odpowiednio zaprojektowane koła o szerokim prześwicie pozwalają przemieszczać się po nierównym, grząskim czy sypkim podłożu. Ułatwia to napęd na cztery koła i trzy tryby poruszania się. Jednocześnie inżynierowie zadbali o możliwie mały nacisk na podłoże i prawidłowy moment obrotowy. To samo dotyczy podpór teleskopowych, dzięki którym sprzęt ma zapewnioną stabilność i przesunięcie środka ciężkości podczas pracy.

Wielką zaletą ładowarek Magni pozostaje prostota ich obsługi. Sterowanie zostało pomyślane tak, by było jak najbardziej intuicyjne i wygodne. Nawet nowy pracownik szybko nabędzie wprawy po szkoleniu i niedługiej praktyce. Komfortowa kabina i bardzo przyjazny panel sterowania sprawiają zaś, że praca zamienia się w przyjemność. Należy pamiętać o tym, że operator ładowarki teleskopowej zwykle spędza w niej wiele godzin dziennie, więc każdy szczegół może wpływać na komfort pracy. Producent zadbał więc o dobrą widoczność, ochronę przed kurzem, wyciszenie kabiny, klimatyzację, wygodne i regulowane fotele oraz przyjemne w dotyku wykończenie elementów sterowniczych. Zadowolony pracownik jest bowiem bardziej efektywny, co ma szczególne znaczenie przy pracy w trudnych warunkach.