Ładowarka obrotowo-teleskopowa

PRZEKAZANIE ŁADOWARKI TELESKOPOWO-OBROTOWEJ MAGNI RTH 5.18

Do grona zadowolonych klientów dołączyła kolejna firma, która zdecydowała się na zakup  ładowarki obrotowej Magni z serii RTH.
Używana ładowarka teleskopowo – obrotowa z floty Riwal, potocznie nazywana przez klientów roto dołączyła do parku maszynowego naszego klienta.

Ładowarki teleskopowe RTH to sprzęt wielozadaniowy i wielofunkcyjny o bardzo szerokim zastosowaniu. W porównaniu do modeli z serii ładowarek teleskopowych TH, jej możliwości są dużo większe.

ZASTOSOWANIE MAGNI RTH 5.18 


Firma, która zdecydowała się na zakup ładowarki Magni prowadzi swoje usługi w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych. Wiodącą działalnością jest także świadczenie usług z zakresu wykonywania prac ziemnych czy budowlanych oraz remontów hal produkcyjnych. 

Dziękujemy za zaufanie i wybór Riwal Poland.

Warto dodać, że dzięki możliwości customizacji i wyborze odpowiedniego osprzętu, ładowarka teleskopowa RTH może pełnić także funkcje dźwigu lub podestu ruchomego.
Pełną listę możliwości dodatkowego osprzętu znajdziesz na naszej stronie.

PARAMETRY ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ RTH 5.18


Wybrany przez naszego klienta model pozwala na pracę na maksymalnej wysokości podnoszenia 17,56 m, przy maksymalnym wysięgu wynoszącym 14,26 m. 
Możliwość udźwigu to aż 5 t (4999 kg), z zaznaczeniem, że wartość przy osiągnięciu maksymanej wysokości wysięgu zmienia się do 3000 kg. 

Porównaj parametry ładowarki RTH 5.18 z modelem RTH 6.25.

FLOTA MASZYN UŻYWANYCH


Magni Polska prócz oferty nowych ładowarek teleskopowych  i ładowarek obrotowych (jak manitou) dysponuje również szeroką ofertą maszyn dostępnych od ręki w atrakcyjnych cenach. 
Ceny maszyn używanych są dużo niższe od egzemplarzy fabrycznie nowych. Warto dodać jednak, że wszystkie dostępne w sprzedaży maszyny, także ładowarki RTH, HTH i TH posiadają przejrzystą historię serwisową i gwarancję od Riwal.

Jeśli Tobie również zależy na rozwoju firmy i zakupie nowoczesnych i sprawdzonych maszyn koniecznie zapoznaj się z ofertą ładowarek teleskopowych RTH Magni Polska lub skontaktuj się z nami!

marcin.miller@riwal.com

tel. +48 532 109 802