Sprzedaż ładowarek obrotowych

Sprzedaż ładowarek obrotowychJesteśmy sprzedawcą nowoczesnego sprzętu marki Magni – włoskich ładowarek teleskopowych cieszących się coraz większym uznaniem także wśród polskich klientów i oficjalnym przedstawicielem tej renomowanej firmy w naszym kraju.

Kluczową zaletą maszyn Magni jest wszechstronność ich zastosowania. Ładowarki teleskopowe z powodzeniem zastępują tradycyjne dźwigi, wózki widłowe lub zwykłe podnośniki koszowe. Niezawodnie pozwalają prowadzić prace budowlane, są przydatne w rolnictwie i wielu branżach przemysłu. Doskonale sprawdzają się przy rozładunku wózków paletowych, podczas prac leśnych, w tartaku czy przy budowie dróg. Kilkuelementowe wysięgniki i wieżyczki mogące wykonać pełen obrót umożliwiają robienie różnych czynności bez potrzeby przemieszczania całej maszyny.

Posiadamy szeroką wiedzę na temat oferowanych przez nas maszyn, dlatego potrafimy zapewnić profesjonalne doradztwo każdemu odbiorcy. Spośród wielu modeli, parametrów i osprzętu dobieramy takie, które idealnie wkomponują się w indywidualne potrzeby klienta. Poszczególne maszyny z serii RTH posiadają wysokość roboczą od 18 do 39 metrów i maksymalny udźwig do pięciu ton. Doradzimy więc więc najlepsze rozwiązanie w ramach posiadanego budżetu.

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskują Państwo nie tylko niezawodny sprzęt, ale także sprawny serwis i okresowe przeglądy techniczne, szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych, szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów oraz profesjonalne szkolenia dla operatorów.