Sprzedaż ładowarek Magni

Magni to włoska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości ładowarek obrotowych i ładowarek teleskopowych oraz dodatkowego do nich osprzętu. Podstawową wartością Magni jest spełnianie standardów jakości i bezpieczeństwa, które znacznie przewyższają poziom rynkowy.
Magni poświęca dużą uwagę badaniom, rozwojowi i odpowiedniemu doborowi surowców do swoich maszyn.

Werzy, że bezpieczeństwo zaczyna się od wyboru surowców. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, jako konkurencyjnej odpowiedzi na wyzwania i wymagania stawiane przez rynek. Oznacza to całkowitą kontrolę nad produkcją – od dostaw surowców – po sprzedaż produktu końcowego. Ponadto bezpieczeństwo maszyn Magni to produkty zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

OFERTA PRODUKTOWA

Magni dostarcza ładowarki obrotowe serii: RTH, HTH i TH oraz dedykowany do nich osprzęt, który umożliwia wykonanie dodatkowych prac za pomocą jednej maszyny.
Ładowarki obrotowe seria RTH charakteryzują się wysokością podnoszenia od 18 do 51m, ładowarki teleskopowe seria HTH posiadają udźwig od 10 do 50 t, a ładowarki teleskopowe seria TH  można wykorzystać do pracy o udźwigu nawet 6t i wysokości podnoszenia 24 m.
Do każdej serii dedykowany jest dodatkowy osprzęt, dzięki czemu ładowarki Magni z powodzeniem zastępują kilka maszyn na jednym projekcie.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE WYBRANEJ SERII

Pobierz katalog:

Katalog ładowarek obrotowych Magni RTH – 2022

Formularz kontaktu

Jeśli chcesz otrzymać oferty cenowe na zakup nowych maszyn, wyślij nam zapytanie poprzez poniższy formularz.